درباره ما

درباره ما

گروه مهندسی نامگان فعالیت خود را در زمینه تامین سیم وایرکات از سال 1386 آغاز نمود.

در سالهای اولیه فعالیت با اخذ نمایندگی از شرکت اُپک کره جنوبی (OPEC Engineering) که یکی از شرکتهای پیشرو در تولید سیم وایرکات و فروش به بازارهای جهانی اعم از آسیا، اروپا و امریکا می­باشد، کار توزیع محصولات با کیفیت این شرکت را در بازار ایران آغاز نمودیم.

سیم تولیدی شرکت اُپک در دو نوع برنجی و پوششدار عرضه می­شد که سیم پوششدار با تکنولوژی جدید پوششهای متخلل، در زمرۀ با کیفیت ترین سیمهای جهان و در عین حال با قیمتی مناسب تحت نام zinco ارائه و در اختیار صنعتگران محترم قرار میگرفت.

گروه مهندس نامگان از ابتدای فعالیت به عنوان نماینده شرکت اُپک در صدد تولید محصولی مشابه در کشور و عدم وابستگی به واردات بود. لذا با علم به اینکه تمامی مراحل تولید سیم از ساخت آلیاژ مناسب تا کشش و رسیدن به قطر مطلوب، با پارامترهای فنی دقیقی مواجه هست، حداکثر تلاش خود را مبذول داشته و نهایتا موفق به تولید سیم برنجی با کیفیتی مطلوب گردیده است و اکنون پس از گذشت سالها، مفتخر است سیم تولیدی خود را ارائه نماید.

گروه مهندسی نامگان با داشتن واحد تحقیق و توسعه، همچنان در جهت بهبود کیفیت سیم برنجی تولیدی که با نام تجاری بِه بُر (Behbor) عرضه میگردد، در تلاش است و در این راه نیازمند بازخورد صنعتگران گرامی میباشد.

از طرف دیگر، محصولات دیگر که عبارتند از سیم برنجی نرم و سیم پوششدار و  در مراحل بعدی، سوپر دریل در دستور کار قرار داشته و در جهت تولید آنها کوشش میگردد.

از کلیۀ صنعتگران گرامی خواهشمندیم نقطه نظرات خود را در خصوص تجربۀ خود از مصرف سیم تولیدی، منعکس نمایند تا در جهت بهبود هر چه بیشتر کیفیت محصول مورد استفاده قرار گیرد.